Ticketismo

Denní skialpinistické túry

Alps, Kühtai, Austria

Od 8 500 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis

• Skialp v oblasti SILVRETTA
(jednodenní skialpové tůry z chaty Wiesbadener Hutte podle aktuálních podmínek)Silvretta je pohoří rozkládající se na území dvou států, Rakouska a Švýcarska (větší část). Plocha masivu je 900 km². V celém pohoří najdeme na 50 třítisícových vrcholů a 120 menších ledovců. Všechny významné vrcholy a největší ledovce se nacházejí v hlavním alpském hřebeni. Skialp akce pro pohodáře!

Termín: 4.-9.3.2018
obsazenost: (volných 5 míst)

Skialp na 4 dny. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, dobrá fyzická kondice (budeme šlapat do 6 hodin denně na lyžích) a umět bezpečně lyžovat ve volném terénu. Výstup na Piz Buin 3.312 m. Jedno z nejhezčích míst na skialpinismus, budeme z chaty chodit hvězdicovitě po okolních kopcích a sedlech. Hraniční pohoří Rakouska a Švýcarska. Možnost změny programu na přechod pohoří Silvretta, záleží na domluvě.
Ceny na chatě pro členy Alpenvereinu cca 50E za noc s polopenzí, je tam sprcha, spacák a přezůvky není třeba. Prostě výborný rakouský standard…
Cena:

normální 8.500 Kč/osoba při počtu min. 3 osob na horského vůdce.

Závaznou přihlášku vyplňte rezervační formulář, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5.000 Kč/osoba, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialpsilvretta“. V ceně jsou zahrnuty pouze služby horského vůdce, není zde doprava, ubytování na chatách, lanovky, taxi apod. Doplatek na místě.

• Skialp v oblasti VYSOKÉ TATRY
(jednodenní či vícedenní skialpové túry ve Vysokých Tatrách podle aktuálních podmínek). Možno zkombinovat s lezením ledů, zimními výstupy či zimním lezením.

Termín: únor – březen 2017 (termíny po domluvě)

Akce na 3-5 dnů, kolik budete chtít. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, dobrá fyzická kondice (budeme šlapat do 6 hodin denně na lyžích) a umět bezpečně lyžovat ve volném terénu. Ideální jako seznamovací akce pro skialpové přechody.
Cena:

normální 300 EUR/den/skupina.

Počet účastníků:
3 – 5 osob (skupina) na jednoho horského vůdce podle charakteru túry. Cena je uvedena za skupinu na den.

Závaznou přihlášku vyplňte rezervační formulář, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5.000 Kč/osoba, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialptatry“.

 

• Skialp v oblasti Tirolska – KÜHTAI (Sellrain – Stubai)
Od Insbrucku 30 km vzdálené lyžařské středisko v nadmořské výšce 2020 m skýtá neskutečné terény pro začínající skialpinisty.

Termín:
29.1.-4.2.2018
obsazenost: (volné 1 místo)

5-6 dnů. Předpokládá se základní skialpinistická průprava, normální fyzická kondice (budeme šlapat okolo 5 hodin denně na lyžích), terény nejsou nijak náročné, zvládne je většinou každý lyžař. Akce je vhodná pro začínající skialpinisty, kteří jedou do Alp poprvé.

Cena:
9.900 Kč/osoba.

Počet účastníků:
5 osob max., min 3 osoby (skupina) na jednoho horského vůdce.

Závaznou přihlášku vyplňte rezervační formulář, my Vám zpětně potvrdíme účast. Záloha 5.000 Kč/osoba, číslo účtu 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „skialpkuhtai“. Doplatek před odjezdem na akci.

 

 

Cena Silvretta:
normální 8.500 Kč/osoba při počtu min. 3 osob na horského vůdce.

Cena Vysoké Tatry:
normální 300 EUR/den/skupina.

Cena Tirolsko:
9.900 Kč/osoba.

DALŠÍ MOŽNÉ SKIALPOVÉ PŘECHODY V ALPÁCH

Bernská Alps West – Švýcarsko
Bernská Oberland North – Švýcarsko
Bernské 4000-ovky – Švýcarsko
Tour Soleil – Švýcarsko a Itálie
Bernina High Level Route – Švýcarsko a Itálie
Silvretta travers – Rakousko a Švýcarsko
Otztal High-Level Route – Rakousko
Stubai High Level Route – Rakousko
Ortler Grand okruh – Jižní Tyrolsko, Itálie

… a jejich možné varianty

Pokud Vás některé zaujaly, tak paráda. Naplánujeme a můžete je uskutečnit!
Neváhejte vyplnit předběžný rezervační formulář a my Vám odepíšeme.

 Kontaktní údaje: 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

 

 Počet osob: 

 

 Poznámka: 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recenze

Žádné recenze

Napište recenzi

  • Zábava
  • Jednání
  • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.