Ticketismo

Rybaření

Masná 129, 381 01 Český Krumlov

Od 790 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis

Rybaření – Rybolov pro širokou veřejnost – dospělé i děti – nabízíme jako jediní v Českém Krumlově, Lipně a okolí, celoroční možnost rybaření v soukromých areálech o několika rybnících s protékající vodou. Lze proto chytat vedle ryb kaprovitých i ryby pstruhovité, vyzkoušet si mnoho rybářských technik,   v zimě na ledem pokryté ploše, tzv. chytání na „dírku“. V areálu lze přespat v podkroví hospodářské budovy, v přilehlém pensionu, nebo si postavit stan a chytat tak i v noci. Příjemné je i přilehlé občerstvení s hospodou, kde vám chycenou rybu připraví dle vašich chutí a nabídnou zároveň točené pivo a další alko i nealko nápoje. Ulovené ryby si lze i odkoupit a vzít si sebou. Nepotřebujete žádnou POVOLENKU!!! Pro jednotlivce, kamarády a skupiny také každoročně organizujeme rybaření na Ebru. Španělská řeka Ebro nabízí nepřeberné množství trofejových sumců, kaprů a dalších ryb – podrobnosti na vyžádání.

Služba Cena (Kč)
Celodenní rybaření (4 – 5 hod.), cena včetně veškerého vybavení (prut atd.) a dopravy z Č. Krumlova a zpět 790,-

dítě 200,-

Rybaření, včetně vybavení a dopravy z Č. Krumlova na místo, pronájem kola, helmy, lepení atd., včetně mapy trasy, na kole zpět z kopce cca 25 km. 790,-

dítě 350,-

Cena ryb dle ceníku a sezóny 80 – 180,-
Ceník dalších individualit (muškaření na řece s průvodcem, celodenka s průvodcem na štiky, rybaření na Ebru atd.) na vyžádání!!!

Aktivity poblíž Rybaření

Recenze

Žádné recenze

Napište recenzi

  • Zábava
  • Jednání
  • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další aktivity