Ticketismo

Lyžařská a SNB škola

Ramzová, 788 26 Ostružná, Jeseníky

Od 550 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis

Lyžařská škola KILPI SNOW SCHOOL  RAMZOVÁ navazuje na předchozí ENVY SKI SCHOOL Ramzová, která byla založena v roce 2001. Se změnou názvu našeho generálního dodavatele instruktorského oblečení z ENVY na KILPI jsme se přejmenovali i my. KILPI SNOW SCHOOL  je rodinným podnikem, který zaměstnává místní a také finančně podporuje pořádání sportovních a kulturních akcí v regionu. Vyučujeme lyže, snowboard i běh na lyžích. Výuku zajišťují profesionálně školení cvičitelé – licence APUL (Asociace profesionálních učitelů lyžování), nebo cvičitelé s licencí akreditovanou Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Naši cvičitelé vedou výuku také v angličtině a polštině.

Pro nejmenší je přichystána lyžařská školka. Jedna z priorit naší lyžařské a snowboardové školy je výuka dětí. Instruktoři a instruktorky dokážou díky hravé formě výuky a svým milým a profesionálním přístupem udržet pozornost dětí v individuálních či skupinových lekcích. Ve skupinkách rozdělených podle věku a výkonnosti se zábavnou formou her děti učí základům lyžování. Provozujeme privátní dětskou sjezdovku s lanovým vlekem. Ta Je vyzdobená tak, aby se zde Vaše děti cítili příjemně. Ti pokročilejší průběžně odcházejí jezdit s instruktory na sousední lanovku. Délku výuky přizpůsobujeme dle věku a schopnosti Vašich dětí. Nejčastější jsou dvouhodinové lekce nebo celodenní 4 hodinový program, s přestávkou na oběd. Celodenní (hodinová) dětská Výuka v naší lyžařské školce probíhá každý den od 9 do 16 hodin. V ceně dětské školky je zahrnuto jízdné na dětském lanovém vleku, jízdné na areálových vlecích v ceně zahrnuto není. Dále nabízíme skupinovou výuku. Tato forma výuky je vhodná pro začátečníky i pokročilé, doporučujeme pro skupinu známých, kamarádů a kolegů. Skupiny rozdělujeme podle lyžařských nebo snowboardových dovedností, vždy tak, aby na 3 zákazníky ve skupině byl k dispozici 1 instruktor. Skupinová výuka je od dvou osob včetně.

Privátní výuka představuje individuální přístup instruktora naší lyžařské školy k Vaším lyžařským dovednostem. Zaručí rychlé pokroky v osvojení si všech lyžařských, běžeckých nebo snowboardových dovedností. Kromě vybavení si můžete vybrat čas a délku výuky, a také instruktora. Vhodné pro děti i dospělé.

Provozní doba:

otevřeno denně:
9.00 – 16.00

VÝUKA / SKI SCHOOL

Privátní – individuální výuka 1 osoba
1/2 dne = 2hodiny 900 CZK
1 den = 4hodiny 1350 CZK
2 dny 2450 CZK
3 dny 3350 CZK
4 dny 4300 CZK
Skupinová výuka 2 – 5 osob (cena za osobu)
1/2 dne = 2 hodiny 550 CZK
1 den = 4hodiny 800 CZK
2 dny 1300 CZK
3 dny 2000 CZK
4 dny 2600 CZK
 

1 HODINA VÝUKY PRO DĚTI DO 8 LET – 450,- Kč

(po domluvě množstevní slevy)

 Kontaktní údaje: 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

 

 Od: 
formát data - dd.mm.rrrr

 

 Do: 
formát data - dd.mm.rrrr

 

 Počet hodin: 

 

 Čas: 
Uvádějte ve celých hodinách, 1. hodina začíná v 9h, posl. v 15h

 

 Druh výuky: 

 

 Vlastní výbava: 

 

 Úroveň: 

 

 Počet zákazníků: 

 

 Počet instruktorů: 

 

 Poznámka: 

 


- Všechny položky jsou povinné
- Výuku v cizím jazyku nám sdělte do POZNÁMKY


Půjčte si vybavení

Aktivity poblíž Lyžařská a SNB škola

Recenze

 • "Pokročilí lyžaři"
  Tréning pro pokročilé lyzare ma probihat na sjezdovze r3 ramzova (pro úplne začaté niky) . Kdyz chcete na poradne sjezdovze v Ramzove, musíte doplácet skipasy. Po 4 hodinách Vám reknou "je tezke predelat techniku kterou máte".
  • Zábava
  • Jednání
  • Cena
  Více Méně

  Je pro Vás tato recenze užitečná? 0 like this

1 recenze on this Aktivity    Showing 1 do 1

Napište recenzi

 • Zábava
 • Jednání
 • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další aktivity