Ticketismo

Lyžařská a snowboardová škola

Špindlerův Mlýn 11, 543 51 Špindlerův Mlýn

Od 1 250 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis

LYŽAŘSKÁ A SNOWBOARDOVÁ ŠKOLA ŠPINDLERŮV MLÝN

S námi si sníh užijete bez ohledu na věk i kondici. Naši vysoce zkušení a kvalifikovaní instruktoři vám ukáží, jak si i vy můžete užít lyžování či snowboarding s chutí, o které jste ani nesnili. Naše lyžařská škola byla založená v roce 2008. U jejího zrodu stáli Tomáš Vincenc, Štěpán Krupka a Honza Micka. V té době už měli za sebou desetileté zkušenosti s výukou v největších lyžařských školách u nás.

Naše filozofie

Věříme, že každý se může naučit lyžovat nebo snowboardovat. Každý může své dovednosti zlepšit. Nezáleží vůbec na tom, kolik vám je, v jaké jste kondici a kolik toho umíte. Důležité je vaše nadšení. Proto vám nabízíme individuální přístup a slibujeme radost a zábavu z pohybu.

Proč si vybrat právě nás?

Ušijeme vám lekci na míru.  Budete se učit přímo na sjezdovce.  Máme více jak 15 let zkušeností.  Naše ceny jsou nejlepší v celém středisku.

Ceník

2 hodiny 4 hodiny
1 osoba
1390 Kč / 56 EU 2350 Kč / 94 EU
1 osoba
rezervace přes web
1250 Kč / 50 EU 2120 Kč / 85 EU
* Jedna vyučovací hodina je 50 min* Cena nezahrnuje ski pass a zapůjčení vybavení

Vyrostli jsme na horách. Naši rodiče náš naučili lyžovat dřív než chodit. Naučili nás milovat hory a za to jsme jim vděční. Dali nám to nejlepší, co mohli, ale nebyli to profíci. Občas na nás zakřičeli, když jsme neposlouchali. Je těžké učit někoho, koho milujete, neznáte to?

I to je důvod, proč je „cizí“ instruktor pro lyžařské či snowboardové začátky vašeho dítěte lepší než milující rodič. Máme mnoho let zkušeností s výukou dětí a už dobře víme, jak na ně. Mnoho z nich nám vyrostlo po rukama od prvních lyžařských krůčků po dravé oblouky na sjezdovce i nové dovednosti ve snowparku, a poté znovu se snowboardem. Budete překvapeni, jak si vaše děti rychle osvojí lyžařské nebo snowboardové dovednosti a nabudou na jistotě. A za pár dní už budou brázdit sjezdovky společně s vámi!

Spousta dětí se chce naučit hlavně na snowboardu. Ti, co se s námi naučily lyžovat, se často vrací, aby zkusily „ten cool snowboard“. Proč ne. Díky našim lekcím jim můžete dát na výběr, nebo dopřát obojí.

Proč si vybrat právě nás?

 • Z našich zkušeností jednoznačně vyplývá, že pro děti je nejvýhodnější privátní lekce. Právě tady jsou pokroky nejznatelnější a nejrychlejší. Platíte pouze za čas svého dítěte, máte 100 % instruktora pouze pro sebe, a ten se může věnovat jen a pouze vám. Pokud ale máte více dětí a chcete, aby lyžovaly společně, domluvte jim u nás skupinovou výuku.
 • Máme více jak 15 let zkušeností s výukou dětí v každém věku. Rozumíme jejich psychologii, víme, jak je zaujmout, motivovat a pomáhat jim zdokonalovat se v jejich dovednostech.
 • Máme rádi děti. Naším cílem je, zaujmout je a vytvořit u nich vztah k lyžování nebo snowbordingu. Líbí se nám usměv na jejich tvářích.
 • Mluvíme dětským jazykem: anglicky, německy, polsky, česky, a samozřejmě pizza a špagety.
 • Vaše děti se naučí bezpečnému pohybu na horách.
 • Postaráme se o vaše děti, když si budete užívat váš čas sami pro sebe.
 • Uspěch vašich dětí je naším cílem. Pokud nebudeme sami schopni vám poskytnout to nejlepší, rádi vám doporučíme školu.

Ceník

2 hodiny 4 hodiny
1 osoba
1390 Kč / 56 EU 2350 Kč / 94 EU
1 osoba
rezervace přes web
1250 Kč / 50 EU 2120 Kč / 85 EU
* Jedna vyučovací hodina je 50 min* Cena nezahrnuje ski pass a zapůjčení vybavení

Život je nikdy nekončící škola. Tak proč se neučit něco zábavného? Věříme, že na lyžích nebo snowboardu se dá začít v jakémkoliv věku. Pojďte se přesvědčit.

Nemáte žádné zkušenosti a bojíte se, že jste nemehlo? Žádný strach. Nemusíte být závodník. Stačí, když si budete chtít ježdění užít.

Už lyžujete? A co takhle vylepšit carvingový oblouk nebo se pořádně naučit krátký řezaný oblouk? Anebo je čas na vyzkoušení snowboardu?

Ať už jste začátečník, mírně pokročilý nebo zkušený lyžař, s námi se můžete posunout o krok dál. Pomůžeme vám se základními dovednostmi, odstraníme špatné návyky, zlepšíme techniku, naučíme vás jezdit s jistotou rychleji a v jakémkoliv terénu.

Proč si vybrat právě nás?

 • Z našich zkušeností jednoznačně vyplývá, že pro klienty je nejvýhodnější privátní lekce. Právě tady jsou pokroky nejznatelnější a nejrychlejší. Platíte pouze za svůj čas, máte 100 % instruktora pouze pro sebe, a ten se může věnovat jen a pouze vám. Pokud ale chcete lyžovat s přáteli nebo se svou rodinou, domluvte si u nás skupinovou lekci a užijte si hory společně.
 • Máme více jak 15 let zkušeností s výukou klientů v každém věku. Během lekce vás naučíme to, co budete opravdu potřebovat. Ke klientům přistupujeme s respektem a empatií. Vždy od nás dostanete užitečnou zpětnou vazbu.
 • Učíme přímo na sjezdovce. Nenutíme vás hodiny šlapat na rovince. Chceme, aby vás sport bavil a skutečně jste se zlepšili.
 • Vybavení je velice důležité. Viděli jsme mnoho lidí se trápit díky špatně vybraným lyžím, nevyhovujícím botám nebo špatně seřízenému vázání. Rádi s vámi navštívíme vámi vybranou půjčovnu či doporučíme nejvhodnější vybavení pro vaši úroveň ježdění.
 • Můžeme se domluvit na natočení videa a rozboru vaší jízdy.
 • Mluvíme anglicky, německy, polsky a samozřejmě česky.
 • Nejsme jen učitelé lyžování a snowboardingu. Milujeme hory a je v nás vášeň pro zimní sporty. Chceme se s vámi o ní podělit. Víme, že s námi trávíte svůj volný čas a utrácíte své peníze. Chceme vám předat své zkušenosti, ale zároveň chceme, aby vás čas s námi bavil. Abyste, stejně jako my, propadli kouzlu bílého sněhu.

Ceník

2 hodiny 4 hodiny
2 osoby
1790 Kč / 72 EU 2990 Kč / 120 EU
2 osoby
rezervace přes web
1610 Kč / 65 EU 2690 Kč / 108 EU
* 1 vyučovací hodina je 50 min* Cena nezahrnuje ski pass a zapůjčení vybavení

Skupinové lekce nabízíme pro výuku lyží, snowboardu i běžeckého lyžování. Přijďte za námi se svoji školou, firmou, rodinou nebo s přáteli.

Preferujeme maximální počet 8 osob ve skupině, aby zůstala zachovaná kvalita výuky. Pro větší skupiny využíváme více instruktorů.

Proč si vybrat právě nás?

 • Máme více jak 15 let zkušeností s výukou klientů v každém věku. Během lekce vás naučíme to, co budete opravdu potřebovat. Ke klientům přistupujeme s respektem a empatií. Vždy od nás dostanete užitečnou zpětnou vazbu.
 • Učíme přímo na sjezdovce. Nenutíme vás hodiny šlapat na rovince, chceme, aby vás sport bavil a skutečně jste se zlepšili.
 • Mluvíme anglicky, německy, polsky a samozřejmě česky.
 • Nejsme jen učitelé lyžování a snowboardingu. Milujeme hory a je v nás vášeň pro zimní sporty. Chceme se s vámi o ni podělit. Víme, že s námi trávíte svůj volný čas a utrácíte své peníze. Chceme vám předat své zkušenosti, ale zároveň chceme, aby vás čas s námi bavil. Abyste, stejně jako my, propadli kouzlu bílého sněhu.
 Kontaktní údaje: 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

 

 Druh výuky: 

 

 Délka výuky: 

 

 Počet osob: 

 

 Kdy: 

 

 Poznámka: 

 


 

Půjčte si vybavení

Aktivity poblíž Lyžařská a snowboardová škola

Recenze

Žádné recenze

Napište recenzi

 • Zábava
 • Jednání
 • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další aktivity