Ticketismo

Jízda na segway

Latrán 138, 381 01 Český Krumlov

Od 1 250 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis


Nabízíme atraktivní zážitkové jízdy na SEGWAY po Českém Krumlově. Výběr je možný ze čtyřech tras (30, 60, 120 a 120 min). Po celou dobu vám bude k dispozici náš průvodce, který vás na stroji zaučí a trasu absolvuje s vámi. Po celou dobu jízdy se vám věnuje a v případě potřeby bude nápomocen. Jízda na SEGWAY je jednoduchá a rychle pochopitelná (zaučení je mimo placený čas a trvá cca 7 min.). Pohyb pouze na dvou kolech je proto bezpochyby nevšední a nezapomenutelný zážitek.


Segway jízdy

Trasa č.1 – 60 minut

CENA: 1250 CZK (50 EUR) / za osobu
Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.2 60 minut

DÉLKA: 60 min

Trasa č.1 trvá 60 minut a vede centrální částí Českého Krumlova za využití méně frekventovaných ulic, aby byl zážitek z jízdy co nejméně rušen turistickým ruchem, ale aby bylo přesto možné nahlédnout do středověkých koutů města, které svou malebností dokreslí celkový dojem s jízdy. V rámci této trasy budete mít možnost vidět celé město z výšky a také se projedete okolo řeky, kde Vám Český Krumlov ukáže svou idylickou tvář v podobě hezké přírody a impozantních pohledů na starou zástavbu. Po celou dobu je vám k dispozici radou a pomocí náš průvodce, který v případě jakýchkoliv okolností situaci vyřeší. Průvodce vás zaučí jak se na stroji chovat a jak ho řídit. Celá procedura je velmi jednoduchá a čas potřebný pro její absolvování se nezapočítává do ceny.

Obchodní podmínky

UPOZORNĚNÍ: Rezervovat jízdu je možné až na následující den. V případě zájmu o rezervaci na dnešek prosím volejte našeho instruktora na tel: +420 608525254.

Obchodní podmínky


Trasa č.2 – 120 minut

CENA: 1 500 CZK (60 EUR) / za osobuDobrodružná Segway jízda po okolí Č.K. trasa č.3 120 minut

DÉLKA: 120 min

Trasa č.2 trvá 120 minut a je možné ji objednat až pro čtyři osoby. Absolvujete ji vždy se zkušeným průvodcem, který vás před jízdou na stroji zaučí a bude vám po celou dobu k dispozici. Zakoupením této Adventure trasy získáte nádherný výlet do okolí Českého Krumlova obohacený o adrenalinové prvky, jako jsou například dobytí Křížové hory a Segway outdoor po Smutném lese, které jistě rozbuší vaše sportovní srdce. Jízda v terénu po lesních cestách na Segway je opravdovým zážitkem, který vás uvolní a na chvíli vám dovolí zapomenout na všední starosti. Trasa je přiměřeně náročná a určitě ji zvládne každý zdravý jedinec, nicméně je primárně určena pro zákazníky se sportovní povahou a s jistým smyslem pro vzrušení. Ochrannou přilbu zapůjčujeme zdarma a pro vyšší bezpečnost je nutné mít stabilní obuv. Adventure tour se však nejede pouze v terénu, ale také vás zavede do okrajových částí Českého Krumlova, kde vás nechá nahlédnout do malebných uliček a idylických zákoutí, kam se standardní turistika nedostane. V případě výrazné nepřízně počasí vám bude nabídnuta náhradní alternativa.

Obchodní podmínky

UPOZORNĚNÍ: Rezervovat jízdu je možné až na následující den. V případě zájmu o rezervaci na dnešek prosím volejte našeho instruktora na tel: +420 608525254.

Obchodní podmínky


Noční trasa č.3 – 120 minut

CENA: 1 500 CZK (60 EUR) / za osobuNoční Segway jízda v Českém Krumlově trasa č.4 120 minut

DÉLKA: 120 min

Trasa č.3 trvá 120 minut a lze ji zakoupit pro dvě až čtyři osoby. Trasu absolvujete se zkušeným průvodcem, který vás na stroji zaučí a celou dobu vás povede. Trasa je koncepčně nastavena tak, aby jste se mohli pokochat krásami nočního osvětleného Krumlova a uviděli zámek i město z netradičního pohledu. Průvodce vás provede historickým centrem města včetně méně navštěvovaných míst, které ve vás díky tajemné hře světla a stínu jistě zanechají výjimečné vzpomínky s nádechem tajemna a mystiky. Středověk, který je v Českém Krumlově vidět na každém kroku je opředen bájnými příběhy z dob dávno minulých a je ten pravý zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Jen málo míst na světě ve vás může zanechat takto nesmazatelnou vzpomínku.

Obchodní podmínky

UPOZORNĚNÍ: Rezervovat jízdu je možné až na následující den. V případě zájmu o rezervaci na dnešek prosím volejte našeho instruktora na tel: +420 608525254.

Obchodní podmínky


Aktivity poblíž Jízda na segway

Recenze

 • Zprostředkovatel aktivit a půjčoven.

  Vladimír

  1 Recenze
  "Super zážitek"
  Noční trasa je opravdu super zážitek.
  • Zábava
  • Jednání
  • Cena
  Více Méně

  Je pro Vás tato recenze užitečná? 2 like this

1 recenze on this Aktivity    Showing 1 do 1

Napište recenzi

 • Zábava
 • Jednání
 • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další aktivity