Ticketismo

Škola snowboardingu

Obchodní 1318, 252 19 Rudná

Od 1 700 Kč


Máte zájem?

Rezervovat

Popis

Učíme v termínech a na místech, která vyhovují zákazníkovi, přijedeme kamkoli, kde je rozumný svah a sněhové podmínky vhodné pro výuku snowboardingu (převážně jezdíme do Krkonoš – Rokytnice, Černý důl… Jizerských hor – Černá říčka, Paseky… a na Šumavu – Špičák… ). Jedná se o individuální výuku „face to face“ instruktor a žák. Instruktor jezdí na svém prkně vedle žáka a výuka je tak maximálně efektivní.

Učíme na snowboardech s vázáními Flow nebo Snowpro opatřenými unikátní výklopnou patou, jež usnadňuje nástup i výstup. Na takovém vybavení a ve vhodných podmínkách (přiměřený sklon svahu, optimální sníh) lze zvládnout základy snowboardingu za 1 den! Za pouhý 1 den se můžete naučit základům přímé jízdy a smýkaného oblouku. Učíme rovněž děti od cca 8 let věku na dětském vybavení.

Učíme také v angličtině. We teach in English too.

Jednodenní kurz – 1.700 Kč / osoba

Náš nejlepší jednodenní kurz pro úplné začátečníky nebo mírně až středně pokročilé v Jizerských horách (Černá Říčka) zahajujeme v 7.15 – 7.45 podle místa nástupu (v Praze např. Zličín, Kačerov, Černý Most).

V cca 8.45 dorazíme do Tanvaldu do pekařství Jana Maška na snídani. V nabídce bývá velké množství dobrot: koláče, koblihy, vánočky, různé řezy a další dobroty (samozřejmě i slané a nemluvě o různých druzích kávy s sebou), vše domácí a chutné. Moje „best of“ jsou koláče s černorybízovou náplní:

 

V cca 9.00 hod. dorazíme dobře naladěni do Černé Říčky. Po vydání vercajku se přesuneme pod dětský vlek, kde se seznámíme se snowboardem, řekneme si něco o bezpečenosti, vyzkoušíme si pádovou techniku a vstávání, nástup do a výstup z vázání a začneme nacvičovat jízdu na prkně – především pomocí cviku zvaného „koloběžka“.

 

Asi kolem 11.00 hod. se pěšky přesuneme do prudšího svahu nad dětskou sjezdovku, kde se začneme učit sesouvání a další cviky jako traverzování, padající list a girlandy. Když nám to jde, přesuneme se ještě o něco výše na mírnou rovinatou část modré sjezdovky, kde se začneme učit smýkaný oblouk. Tohle skotačení nám vydrží cca do oběda.

 

Na oběd se spustíme (nebo skutálíme 🙂 v cca 13.00 hod. po sjezdovce dolů a pak dojdeme ještě asi 200 pěšky do penziónu Černá Říčka:

 

Po obědě (opět dobře naladěni) v cca 14 hod. pokračujeme ve výuce. Začneme nacvičovat jízdu na vleku – nejprve na dětském provazovém:

 

Po hodině (hodinové jízdné pro dospělého je 60,- kč, pro dítě 30,- Kč) mohou ti nejšikovnější zkusit velký vlek – pomu. Žádné velké fronty tu nebývají a navíc nás obsluha vleku už zná a při nástupu začátečníkům vlek zpomalí. Cena jedné jízdy na velkém vleku je 20 Kč.

 

Jízda na vleku má své zákonitosti: přední noha je ve vázání, zadní venku (jako při koloběžce) a položená na prkně před zadním vázáním. Tělo je zpevněné, člověk se nezaklání, nesedá si na talíř pomy, snaží se držet prkno rovnoběžně se stopou a nehranit. Možná to zpočátku vypadá obtížně, ale žádný učený z nebe nespadl a pád na vleku není žádná ostuda. Většinou stačí několik jízd a člověk „to dá“ až nahoru. Odměnou je mu první sjezd po mírné modré sjezdovce kolem několika osamocených chalup:

Modrá sjezdovka má přibližně 3 úseky: prudší, mírný a nejmírnější. Každý si může zvolit cestu dolů podle svých schopností a míry pokročilosti. Ti nejlepší začátečníci dokážou první den odpoledne vyjet pomu a při sjezdu dolů dělat v mírném svahu smýkané oblouky na obě strany a navazovat je.

A někdo – jako třeba odvážné dítě – si může i povyskočit:

Reportáž z jednodenního kurzu, která vyšla v příloze MF Ona Dnes, si můžete přečíst zde. Pořádáme také víkendový kurz tamtéž, více info zde.

Snowboarding je krásný sport a naučí se ho opravdu každý. Jen to každému trvá různě dlouho. Někdo to pochopí za den, někdo potřebuje dva nebo více dní. Ale nakonec se všichni sejdeme nahoře na kopci a každý si bude hledat tu svoji nejlepší cestu dolů.

Rekapitulace kurzu:
V ceně 1.700,- Kč je:

– doprava tam a zpět
– odjezdy většinou z Prahy (stanice metra), od 3 osob možno dohodnout jinou lokalitu než Černá Říčka v Jizerských horách
– zapůjčení vybavení (prkno, boty, vázání)
– výuka 5 hodin (naše hodina má 60 minut) na sněhu, ve skupině max. 4 osoby

Další možné varianty kurzu:

Jednodenní kurz snowboardingu CZK vč. DPH / osoba
Základní cena* (vč. dopravy a vybavení) 1700
Cena s vaší dopravou 1400
Cena s vaší dopravou a vaším vybavením 1200

*V ceně není zahrnuto jízdné na vleku.

Pro skupinové slevy (počet osob > 4), firemní akce (např. závody), jinou lokalitu (od 3 osob), možnost pronájmu sjezdovky a další „spešl“ požadavky volejte +420 603 922 444 nebo mailujte na kuejchaj@volny.cz.

 

Víkendový kurz – 3.600 Kč / osoba

Také letošní zimu 2016/17 pokračujeme ve víkendových intenzivních kurzech snowboardingu pro začátečníky a mírně pokročilé v Jizerských horách.

Místo: penzion Černá Říčka, Jizerské hory, sjezdovka Černá Říčka

Termíny: víkendy od 7.1.2017 do 2.4.2017

Program:

sobota: příjezd v 9.00 na parkoviště do areálu, 9.30 – 12.30 výuka na kopci, 12.30 – 14.00 oběd + ubytování, 14.00 – 16.00 pokračování výuky

neděle: 8.00 snídaně, 10.00 – 13.00 výuka na kopci (do 10.00 nutno vyklidit pokoje), 13.00 – 14.00 oběd, 14.00 – 16.00 pokračování výuky, 16.30 konec kurzu a odjezd

Odborný garant, kontaktní osoba: Jan Šilhavý, instruktor snowboardingu a windsurfingu, popularizátor snowboardingu, windsurfingu a dalších adrenalinových sportů v médiích jako http://www.snow.cz, http://www.idnes.cz/xman apod.

Cena kurzu pro 1 dospělou osobu: 3.600,- Kč. Dítě do 8-12 let: 3.300,- Kč

V ceně: ubytování v penzionu Černá Říčka (2 noci), stravování (plná penze), zapůjčení snb vybavení a výuka (max 4 osoby / instruktor) celkem. V ceně není jízdné na vleku.

Kapacita: min. 2 osoby, max. počet osob 4, více osob dohodou – volejte +420 603 922 444

Kurz je rovněž vhodný pro děti od cca 8 let.

Vyučujeme také v angličtině. We teach in English too.

Užitečné linky:

Penzion Černá Říčka: http://www.pensioncernaricka.com/ (stránky se aktualizují, letos nově sauna a vířivka!)

Sjezdovka Černá Říčka: http://www.cerna-ricka.cz/

Sněhové zpravodajství: http://snow.cz/snih-stav-snehu/detail/7-cerna-icka

Doprava: vlastní, např. z Prahy: Praha – Ml. Boleslav – Turnov – Desná – Černá Říčka, 125 km, cca 1,5 hod., parking zdarma u penziónu. Možnost domluvit spolujízdu – zprostředkujeme.

Objednávky: postup je následující:

1) pošlete nám závaznou objednávku

2) pošleme vám proforma fakturu

3) zaplatíte a zerezervujete si termín (víkendy od 6.1. do 1.4. 2018)

4) od nás obdržíte voucher nebo dárkový poukaz

5) od penziónu obdržíte potvrzení rezervace vašeho termínu

6) storno podmínky: výuka snowboardingu – přesun termínu je po dohodě možný, ale storno podmínky ubytování se řídí podle podmínek penziónu: ceník a storno podmínky penziónu Černá Říčka 2015/16

Objednávky zasílejte prosím mailem: kuejchaj@volny.cz, dotazy: 603 922 444

Pořádáme rovněž jednodenní kurzy snowboardingu: cena pro 1 osobu 1.700,- Kč – podívejte se sem! V ceně tohoto kurzu je doprava na hory a zpět, zapůjčení vybavení a výuka.

Sjezdovka v Černé Říčce je ideální rodinná sjezdovka, bezpečná, nepřeplněná, obtížnosti tras modrá – červená, výše položené mírné partie jsou ideální pro výuku. Podívejte se na pár fotek z penzionu a sjezdovky. V penzionu letos nově sauna a vířivka:

Snowboarding je krásný sport a naučí se ho opravdu každý. Jen to každému trvá různě dlouho. Někdo to pochopí za den, někdo potřebuje dva nebo více dní. Ale nakonec se všichni sejdeme nahoře na kopci a každý si bude hledat tu svoji nejlepší cestu dolů.

Rekapitulace kurzu:

V ceně 3.600 Kč je:

– ubytování a stravování plná penze na 1 den (sobota – neděle, začíná se buď obědem nebo večeří v sobotu), penzion Černá Říčka, Jizerské hory

– zapůjčení vybavení

– výuka 10 hodin (naše hodina má 60 minut) na sněhu

– v ceně není zahrnuto jízdné na vleku

 

Freestylový kurz

Jednodenní freestylový kurz. Naším instruktorem je Ondřej Frýmen Svoboda.

Ceník 1-denního kurzu FREESTYLE (5 hodin výuky)

V ceně není zahrnuta doprava, zapůjčení vybavení a jízdné na vleku:

1 osoba:

1.700,- Kč

2 osoby:

1.300,- Kč / osoba

3 osoby:

900,- Kč / osoba

Termíny: všední dny i víkendy od 7.1. do 2.4.2017, ale hlavně podle sněhu! Tzn., že klidně můžeme začít dříve nebo končit později! Zavolejte nám!

Lokalita: Černá Říčka nebo Herlíkovice (nebo po dohodě i jinde)

Program kurzu a termín nutno domluvit předem s Frýmenem: 774 267 495

Pokud nemáte vlastní dopravu a budete ji chtít zajistit od nás, volejte SuperJendu: +420 603 922 444

Tento kurz lze také pojmout jako víkendový, ev. kombinovat v rámci počtu účastníků a jejich úrovně: např. 1 osoba freestyle, 1 osoba mírně pokročilá apod. V případě takového požadavku volejte rovněž +420 603 922 444.

Filmík z freestylového kurzu ve Špindlu, Horní Mísečky:

Zde

Thx to Frýmen

Freeridový kurz

Freeride je, ač se to na první pohled nezdá, kolektivní sport. Vyrazit mimo sjezdovku se doporučuje pouze v dobré partě, jejíž každý člen má lavinové vybavení a umí s ním zacházet. Laviny padají i v českých nebo slovenských horách…

Freeride se ale dá jet i na menších kopcích, kde nehrozí lavinové nebezpečí. A právě takový freeridový kurz nabízíme v areálu bývalé sjezdovky Parlament nad Desnou v Jizerkách. Délka sjezdu je cca 800 m, převýšení 150 m. Kurz se koná pouze za příznivých sněhových podmínek, termíny dohodou. Výhodou freeridu je, že na vhodném vybavení se o jízdu mimo sjezdovku mohou pokusit i nepříliš pokročilí jezdci.

Ceník 1-denního kurzu FREERIDE (5 hodiny výuky)

V ceně je zahrnuta doprava na místo, instruktor a řidič „skibusu“ (!) pro cesty z místa dojezdu na místo startu. Kurz pro 1 – 3 osoby max. Více osob, případně vaše auto s vaším řidičem dohodou.

1 osoba:

3800,- Kč

2 osoby:

1.900,- Kč / osoba

3 osoby:

1300,- Kč / osoba

Více info o kurzu, vhodném vybavení atd. na tel. +420 603 922 444. Tento kurz je vhodný i pro zdatnější děti s vhodným vybavením. Nejmladšímu účastníkovi tohoto kurzu bylo 8 let!

Více info také zde (text + video!).

Absolute VIP kurz (privátní kurz pouze pro 1 osobu)

Jednodenní kurz snowboardingu, kdy se instruktor bude věnovat pouze vám.
Lokalita a termín dohodou, cena platí pro skiareály do 200 km od Prahy, jiné lokality dohodou.
Cena 3999 Kč. V ceně zapůjčení vybavení, doprava a výuka 5 hodin. V ceně není zahrnuto jízdné na vleku.
Pro domluvení podrobností volejte +420 603 922 444.

 Kontaktní údaje: 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

 

 Kurz: 
Vyberte typ kurzu:

 

 Termín: 
Kdy?

 

 Poznámka: 

 


Aktivity poblíž Škola snowboardingu

Recenze

Žádné recenze

Napište recenzi

  • Zábava
  • Jednání
  • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.