Ticketismo

Change Location & Date

Pronájem horských kol

Masná 129, 381 01 Český Krumlov

Od Price 250 Kč /day

Máte zájem?

Rezervovat

Popis

Půjčovna kol Český Krumlov, Lipno, Třeboň

Jsme nejlevnější půjčovna kol v okolí Českého Krumlova, navíc si v naší půjčovně kol můžete zapůjčit kvalitní, odpružená pánská, dámská, ale i dětská horská kola, trekkingová kola, nebo elektrokola značky Apache. Naše půjčovna má největší výběr kol v okolí Českého Krumlova a dokážeme odbavit i skupinu čítající 60 osob. Kola lze zapůjčit i v dalších městech jako třeba Třeboň, České Budějovice, Lipno, kam vám kola po dohodě přivezeme. Díky spolupráci přímo s výrobcem a pravidelnému obměňování kol a všech komponentů, budete nadmíru spokojeni a na cestách vás nic nepřekvapí. Součástí každého zapůjčení kola u naší kanceláře v Českém Krumlově, je též cyklistická přilba, zámek, sada lepení a klíčů, pumpička, mapa, dle vašich požadavků i nosič, či dětská sedačka. V naší půjčovně kol, lze zakoupit i mnoho potřebných komponentů, ale i oblečení, brýle, náhradní duše… Pokud budeme schopni, tak i pomůžeme se základní opravou. O sezóně máme otevřeno každý den od 8:00 do 19:00, ale pokud budete mít problém i mimo otevírací dobu – jsme na telefonu kdykoliv k dispozici. Nově máme v naší nabídce vozíky za kolo značky CROOZER

Přeprava kol Český Krumlov – Lipno – Třeboň – Novohradské hory

Zajišťujeme půjčení a přepravu kol, bagáže a pasažérů kamkoliv našimi minibusy, možností je několik – v závislosti na velikosti skupiny, převážíme kola uvnitř prostorných minibusů Mercedes Sprinter, na střešní konstrukci, nebo na prostorném přívěsu. Z Českého Krumlova lze zapůjčená kola i s klienty vyvézt např. na Lipno, kde je již díky mírně zvlněnému terénu akční rádius větší a dá se bez problémů zvládnout 80 – 100 km za jediný den. Zpět do Českého Krumlova se na kole vrátíte po cyklostezce č. 1047 z kopce dolů bez nejmenších problémů. Obdobou může být výlet do Novohradských hor a odtud na kolech podél bývalé „železné opony“ podél státních hranic, přes Rožmberk po cyklostezce č.12 zpět. Zapůjčená kola ale lze využít i na Třeboňsku, kam vás ráno z Českého Krumlova odvezeme a večer se pro vás vrátíme. Třeboň je rájem pro cyklisty a na kolech se zde můžete vydat ke Schwarzemberské hrobce, podél největšího rybníka Svět, ochutnat místní rybí speciality a taktéž pivo Regent.

Servis

Nabízíme možnost i doprovodného vozidla se servisním technikem, takže pokud se vám kolo rozbije, popř. nastane nějaká nepředvídatelná situace, kolo vám opraví, vymění, nebo vás jednoduše po domluvě odveze zpět na váš penzion, nebo hotel. Pro větší skupiny, teambuildingové akce, ale i jednotlivce, je zde možnost naplánovat a zrealizovat cyklistické vyjížďky s průvodcem, „šité na míru“.

Apache Rio Grande

Rám: Alloy 6061 Hydroforming RioGrande
Vidlice: SunTour XCT V2 MLO
Komponenty: Shimano Deore
Brzdy: Tektro 845 Alloy
Náboje: Formula FM-31 F QR
Ráfky: Remerx Elegant
Pneu: Kenda K-879 26×1,75
Ostatní Zoom Alloy
Sedlo: Velo 3061/VL-3057

Ceník

Doba Cena (Kč)
1 den 290,-
2 více dní 250,-
 Kontaktní údaje: 
Jméno a příjmení:
E-mail:
Telefon:

 

 Termín: 
Kdy:

 

 Počet kol: 

 

 Poznámka: 

 


Recenze

 • "great..."
  perfect choice...thanks!
  • Zábava
  • Jednání
  • Cena
  Více Méně

  Je pro Vás tato recenze užitečná? 0 like this

1 recenze on this Půjčovny    Showing 1 do 1

Napište recenzi

 • Zábava
 • Jednání
 • Cena

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.